Hakkımızda

20 yılık bir tecrübe ulusal ve yerel alanda sayısızı başarıya imza atmış bir kadro ile AYBİEM ismimizle sizlerin hizmetindeyiz amacımız kalıcı ticaret yerel ve global alanda hem şirketimiz hem ülkemizi başarılarımızla ödüllendirmektir.

Kurucu ve yönetim kurulu başkanımız tek yetkili olan sn Erdem BASTEM,’in dahice fikirleri ile hızla dünya genelinde hizmetlerimiz devam etmekte asıl alanı motivasyon ve satış koçu olan yönetim kurulu başkanımız son 10 yıldır inşaat otomotiv tekstil danışmalık alanında bir çok başarıya imza atmıştır. Her müşteri kalıcı bir dost anlayışı ile yola çıkmış değişen ticaret stratejisi artık şirketler üretim satış reklam işlerini tamamen dijital sektör uygun hale getirmek zorundalar aksi taktirde çağın ve ticaretin çok gerisinden kalacaklar bizimde hedefimiz buydu ve tüm alt yapı, kalite ve dijital yazılıma bu yönde yatırım yaptık.

Malaysia, Singapur, Azerbaycan, Rusya ve 21 ülkede ticari faaliyetlerimiz devam etmektedir.Toplam çok katlı ortaklarla beraber 2000 üzerinde çalışan bir ekip ve saha etüt ekibiyle önce halkımızın sonra insanlığın hizmetindeyiz.